Kolorowe kanapki u seniorów.

W piątek 06.02.2026r Panie z Klubie Seniora w Gronowie wspólnie przygotowywały kanapki . Były one świeże, kolorowe i wyglądały apetyczne, a smakowały wysmienicie. Później przyszedł czas na coś słodkiego – pyszne racuchy z jabłkami . W tym czasie część uczestników zajęła się przygotowywaniem posiłków, a reszta grała w Rummikuba , spędzając czas w miłej i serdecznej atmosferze.
Żródło: https://www.facebook.com/p/Klub-Seniora-w-Gronowie-Druga-M%C5%82odo%C5%9B%C4%87-100078807880359/








